Jak poslouchat můj podcast Life Engineering?

Můj podcast Life Engineering můžeš poslouchat hned několika způsoby.

1. Máš Apple? Poslechni si podcast Life Engineering na Apple Podcasts

Vlastníš-li iPhone nebo iPad, měl/a bys na svém přístroji mít aplikaci Podcasts. V případě, že sis ji odinstaloval/a rychle ji zase stáhni a nainstaluj. Pak už jen jednoduše vyhledáš můj podcast s názvem Life Engineering. Každou epizodu si můžeš přehrát přes internet, nebo stáhnout do svého zařízení a poslechnout si ji později, když zrovna budeš offline někde v přírodě při běhu, v posilovně, nebo třeba jen v autě při jízdě do práce.

Podcast Life Engineering na Apple Podcasts
Podcast Life Engineering na Apple Podcasts

Samozřejmě lze podcast poslouchat i na iMacu, Macbooku, nebo pročku. Stačí, když si na iTunes vyhledáš Life Engineering a vybereš epizodu, kterou si chceš přehrát. A jestli se ti nechce hledat, tak tady máš odkaz, který tě k mému podcastu zavede přímo.

Budu opravdu moc rád, když mi po poslechnutí dáš vědět, jak se ti daná epizoda líbila, napíšeš hodnocení na iTunes nebo Apple podcast a potvrdíš odběr. Zde najdeš seznam všech epizod. Stačí si jen vybrat!

2. Máš android? Poslechni si podcast Life Engineering na Stitcher Radio

Android bohužel nemá žádnou nativní aplikaci na poslouchání podcastů. Pokud tedy vlastníš zařízení s androidem, stáhni si aplikaci Stitcher Radio for Podcasts, ve které můj podcast taky najdeš.

Podcast Life Engineering na Stitcher Radio
Podcast Life Engineering na Stitcher Radio

Na Stitcher Radio se dá poslouchat i z tvého PC. Můj podcast najdeš tady.

Každé hodnocení se počítá! Bude pro mě opravdu moc znamenat, když si po poslechnutí podcastu najdeš dvě minutky a ohodnotíš mou tvorbu na Stitcher Radio.

3. Podcast Life Engineering si můžeš poslechnout i na Youtube

Jo, i na youtube najdeš můj podcast. Ať už máš něco od Applu, něco s androidem, nebo klasické PC, stačí když si vybereš epizodu a začneš poslouchat!

I na Youtube můžeš napsat hodnocení, potvrdit odběr a dokonce rozdávat „lajky“! Budu ti za každou z těchto věcí opravdu vděčný.

4. Na mých stránkách

Pod článkem, který vychází ke každé epizodě najdeš vždy malý přehrávač, který vypadá asi nějak takto:

Stačí když zmáčkneš tlačítko play a daná epizoda se ti spustí.

Do komentářů pod danou epizodu mi pak určitě dej vědět, jak se ti podcast líbil.


Doufám, že už víš, kde můj podcast najdeš. V případě, že by jsi i tak měl/a nějaké problémy s dostupností mého podcastu, neváhej mi napsat zde do komentářů nebo na můj Twitter samuel_dusekUrčitě spolu najdeme řešení!

Líbil se ti článek a myslíš, že stojí za sdílení? Stačí si vybrat svou oblíbenou sociální síť a můžeš ho ihned sdílet.