Deadline nevyjde. Nevadí. Podcastu bude.

Na začátku celého tohoto projektu jsem si řekl, že první tři epizody by měly vyjít 28.2.2018. Tento deadline nevyjde, a to z nedostatku ča… Ne, není to kvůli nedostatku času. Upřímně slovní spojení: „Nemám čas.“ nemám moc rád. Já totiž spíše za tím slyším: „Mám jiné priority.“ A stejně tak to vnímám i tady v tomto případě. Deadline 28.2.2018 jsem nesplnil, neboť mám jiné priority. Společně s tvorbou podcastu chci dělat a dělám další jiné činnosti a většina z nich má přednost. To však neznamená, že nejsem ohledně mého podcastu nadšený. Právě naopak. Jsem super nadšený, neboť už tento pátek (2.3.2018) budu nahrávat první rozhovor s Kryštofem Novákem. Publikování prvních epizod se tak kvapem blíží!

Neříkám, že mě nesplnění deadlinu trochu nemrzí, ale myslím, že to ničemu nevadí. Tento článek je opravdu krátký, ale chtěl jsem jen informovat, že deadline nevyjde a proč.


Těšíš se na můj podcast tak jako já? Jak vnímáš spojení času a priorit ty? Určitě to napiš zde do komentářů nebo mi dej vědět na mém Twittru Kontakt na Twitter samuel_dusek. Rád si o tom popovídám 🙂!

Líbil se ti článek a myslíš, že stojí za sdílení? Stačí si vybrat svou oblíbenou sociální síť a můžeš ho ihned sdílet.