LE #1: Kryštof Novák – Mistr České republiky v discgolfu pro rok 2017

Kryštof Novák (ig: @novakrystof) je mistr České republiky v discgolfu pro rok 2017, v tomto roce také vyhrál první discgolfovou ligu a stal se členem mezinárodního discgolfového týmu Discmania. Kryštof je rovněž dvojnásobný více mistr střední Evropy v discgolfu a tímto sportem jednoduše žije. A to jak sportovně tak i pracovně.

S Kryštofem jsme v tomto podcastu probrali ne jen jeho hráčskou discgolfovou kariéru, ale i třeba to, jak se jim (společně s bratrem Přemkem) podařilo rozšířit discgolf po celé České republice za rekordně krátkou dobu, jaký je rozdíl mezi discgolfem u nás a v zahraniční, nebo třeba jak Kryštof vidí budoucnost tohoto netradičního sportu u nás. Kromě discgolfu jsme se s Kryštofem pobavili i o jeho přístupu ke vzdělání, k práci, nebo k plynutí času. Já osobně jsem si celý rozhovor opravdu užil. I když jsme s Kryštofem velice dobří přátelé, takový rozhovor člověk opravdu nevede často.​

Kryštof Novák - Mistr České republiky v discgolfu pro rok 2017
Kryštof Novák (Photocredit: Innova Europe)
Poznámky k epizodě, aneb o čem jsme se s Kryštofem bavili:

Znali jste discgolf už před tímto podcastem? Nebo je to pro vás úplná novinka? A co jste si z tohoto podcastu odnesli? Inspiroval vás Kryštofův příběh něčím? Určitě mi dejte vědět! Můžete mi napsat na můj twitter @samuel_duseknebo do komentářů na mých stránkách www.samueldusek.cz k článku o této epizodě. 

Pokud se vám podcast líbil určitě napište hodnocení ať už posloucháte na itunes, stitcheru, nebo na soundcloudu, opravdu hodně to pro mě znamená. A určitě nezapomeňte potvrdit odběr! Mějte se hezky! Uslyšíme se u další epizody.

Líbil se ti článek a myslíš, že stojí za sdílení? Stačí si vybrat svou oblíbenou sociální síť a můžeš ho ihned sdílet.