TRI/SD
swim - bike - run

O mně

Pár slov o mně, triatlonu a mém blogu.

Samuel Dušek před začátkem Brněnského půlmaratonu 2023

Vítejte na mém triatlonovém blogu! 🏊‍🚴‍🏃‍

Jsem nadšený triatlonista, který se vydal na cestu objevování nových výzev a dosahování osobních cílů. Jmenuji se Samuel a rád bych vás pozval do světa triatlonu, který pro mě znamená mnohem víc než jen sport - je to životní filozofie plná odhodlání, vytrvalosti a neustálého sebezdokonalování.

Jak to začlo? 🔥

Moje vášeň pro triatlon vzešla ze zkušeností, které jsem získal během let strávených běháním. Jsem typ člověka, který v běhání našel nejen fyzickou aktivitu, ale i duchovní rovnováhu. Získal jsem respekt ke schopnostem svého těla, ale také jsem zjistil, že monotónní trénink může mít svá úskalí. Když mě zranění přimělo hledat nové způsoby pohybu, objevil jsem svět triatlonu. Plavání se pro mě stalo výzvou a novou formou relaxace, zatímco jízda na kole mi otevřela dveře k dobrodružství a rozmanitým terénům.

Jaké jsou mé cíle? 🎯

Mým současným hlavním cílem je úspěšně dokončit svůj první triatlonový závod na trati 70,3. Dokončení tohoto závodu pro mě znamená především vítězství nad sebou samým. Triatlon symbolizuje komplexní přístup k životu - spojuje plavání, jízdu na kole a běh, tři odlišné světy, které společně vytvářejí harmonii a rovnováhu.

Co pro mě triatlon znamená? 🌱

V triatlonu vidím mnohem víc než jen sportovní disciplínu. Je to pro mě způsob, jak se neustále rozvíjet a zdokonalovat. Každý trénink mě žene kupředu a ukazuje, že hranice jsou tam, kde si je nastavím. Inspirují mě příběhy úspěšných triatlonistů, jako jsou britská triatlonistka Lucy Charles-Barclay a dánský triatlonista Daniel Bakkegard, kteří dokazují, že s odhodláním a tvrdou prací lze dosáhnout skvělých výsledků.

Tento blog 📝

Na tomto blogu vás provedu svými zkušenostmi, radami a postřehy z cesty, kterou jsem si zvolil. Ať už jste začátečník, nebo zkušený triatlonista, věřím, že společně můžeme objevovat krásy a výzvy tohoto neuvěřitelného sportu.